*alt_site_homepage_image*
lt
en

Išmaniosios apskaitos infrastruktūros projekte praplėsta sutartis su tiekėju 

Išmaniosios apskaitos infrastruktūros projekte praplėsta sutartis su tiekėju 

2021 m. gegužės 19 d. buvo pasirašyta Išmaniosios apskaitos infrastruktūros įsigijimo sutartis su tiekėju „Sagemcom Energy & Telecom“ SAS. Rugpjūčio 6 d. šios sutarties apimtyje pasirašytas susitarimas dėl papildomų paslaugų įsigijimo.

Papildomos paslaugos įsigyjamos už 1,861 mln. eurų. Tai daroma, nes tiekėjas kartu su savo pasiūlymu pateikė techninį sprendimą, kurio įgyvendinimui reikalingas „Worldline Energy Security Suite“ sprendimas, apimantis raktų ir sertifikatų saugos valdymo aparatinę ir programinę įrangą (ESS), kuri vienintelė yra pritaikyta ir suderinta su tiekėjo techniniu sprendimu ir programine įranga. Pabrėžtina, kad ESS įranga nėra standartinis informacinės technologijos infrastruktūros serveris, tai specializuota įranga, kurios reikia sėkmingam projekto įgyvendinimui ir kibernetinės saugos užtikrinimui.

Sutarties pakeitimo vertė neviršija 50 procentų pradinės sutarties vertės, todėl sutarties pakeitimas daromas vadovaujantis Lietuvos Respublikos pirkimų, atliekamų vandentvarkos, energetikos, transporto ar pašto paslaugų srities perkančiųjų subjektų, įstatymo 97 straipsnio 1 dalies 2 punktu. 

Daugiau informacijos apie sutartį galite rasti gegužės 27 d. ir balandžio 14 d. pranešimuose.